TIJELOVO 2011.

Ovu godinu, svetkovina Presvetog Tijela i Krvi Gospodina našega Isusa Krista pada u četvrtak, 23. lipnja. U Katedrali sv. Stošije svečano Misno slavlje predvodit će preuzvišeni gospodin msgr. dr. Želimir Puljić, nadbiskup zadarski. Sv. Misa započinje u 19 sati, nakon koje je tradicionalna procesija s Presvetim od Katedrale do crkve Sv. Šime.

Na toj misi pjevat će zborovi gradskih župa. Ovdje donosimo raspored pjevanja s uputama. Na ovim se stranicama može naći notni materijal. Hrvatsku pučku misu M° don Šime Marovića zborovi su dobili ranije prigodom Susreta obitelji Zadarske nadbiskupije u Vrani.

Zajednička proba zborova održat će se u ponedjeljak, 20. lipnja o. g. s početkom u 19,30 sati, u Katedrali.

RASPORED PJEVANJA I UPUTE

TIJELOVO 2011.