NADOLAZEĆI BLAGDANI

Gospa LoretskaU nedjelju 10. svibnja slavi se blagdan Gospe Loretske. Svečano se slavi u župi Gospe Loretske u Arbanasima. Svete Mise su u 7, 9, 10.30 i svečana koncelebracija u 18 sati koju predvodi msgr. dr. Želimir Puljić, nadbiskup.

Gospa od ZečevaU ponedjeljak 11. svibnja slavi se blagdan Gospe od Zečeva. Svečano se slavi u Gospinu svetištu u Ninu. Svete mise su u 7, 8.30, svečana misa u 11 koju predvodi msgr. Josip Lenkić, generalni vikar te svečana koncelebracija u 18 sati koju predvodi msgr. dr. Želimir Puljić, nadbiskup. Na svetoj Misi u 11 sati proglasit će se godina Gospe od Zečeva kao priprava 600-te obljetnice Gospina ukazanja koje se slavi iduću godinu.

Sv. Leopold MandićU utorak 12. svibnja slavi se spomendan sv. Leopolda Bogdana Mandića. Svečano se obilježava u crkvi Gospe od Zdravlja. Svete mise su u 8, 10 i 19 sati.